ZAJĘCIA Z NIEMOWLĘTAMI.

~ 2016-08-13 ~

Drodzy rodzice, jesteśmy szkółką pływania, która nie tylko zajmuje się nauczaniem pływania starszych dzieci, ale także pracujemy z niemowlętami. Należymy do Polskiego Stowarzyszenia Pływania Niemowląt od 5 lat. Corocznie uczestniczymy w  szkoleniach, kursach i konferencjach międzynarodowych, na których jesteśmy szkoleni przez ludzi, którzy są największymi autorytetami w dziedzinie pływania niemowląt za granicą,  (USA, Holandia, Czechy) . W czerwcu tego roku byliśmy na Konferencji Międzynarodowej w Łodzi, gdzie swoim doświadczeniem w pracy z bobasami dzielił się z nami TERJE STAKSET. W dnich 11.08.2016 – 12.08.2016 uczestniczyłam w warsztatach szkoleniowych pt. „Metodyka pływania niemowląt od 0 do 1 roku metodą Evy Kiedronove w zgodzie z rozwojem psychoruchowym dziecka”. W tym szkoleniu wzięło udział tylko 10 osób z Polski min. szkółki z :Warszawa, Łódź, Bydgoszcz, Kraków, Poznań. Chcemy stworzyć Wam rodzice i Waszym najmniejszym pociechom możliwości jakie mają rodzice w największych miastach Polski. Wykorzystując nasze doświadczenie i warsztat szkoleniowy na światowym poziomie pomożemy Wam zadbać o rozwój psychomotoryczny Waszych niemowląt. Serdecznie zapraszamy do współpracy. Ania Ścigała.

NASZA KADRA

oni nauczą cię pływać
https://www.delfinek-bytow.pl/wp-content/uploads/2022/11/ins1.png
ANNA ŚCIGAŁA
Trener II klasy
https://www.delfinek-bytow.pl/wp-content/uploads/2022/11/ins2.png
JANUSZ ŚCIGAŁA
instruktor
https://www.delfinek-bytow.pl/wp-content/uploads/2022/11/ins3.png
MATEUSZ HERING
instruktor
https://www.delfinek-bytow.pl/wp-content/uploads/2022/11/ins4.png
ŁUKASZ GLINIECKI
instruktor

DLACZEGO WARTO NAS WYBRAĆ

https://www.delfinek-bytow.pl/wp-content/uploads/2022/11/bezpieczenstwoico.png

BEZPIECZEŃSTWO

Powierzonymi nam dziećmi opiekują się z największą troską wykwalifikowani ratownicy, wszystkie przybory posiadają certyfikaty bezpieczeństwa.

https://www.delfinek-bytow.pl/wp-content/uploads/2022/11/kadraico.png

WYKWALIFIKOWANA KADRA

Doświadczeni instruktorzy i trenerzy pływania, nauczyciele wychowania fizycznego, członkowie PSPN, coroczny udział w międzynarodowych szkoleniach

https://www.delfinek-bytow.pl/wp-content/uploads/2022/11/zabawaico.png

NAUKA PRZEZ ZABAWĘ

Nowoczesne metody nauczania. Zabawy ułatwiające naukę pływania i pobudzające rozwój psychoruchowy. Atrakcyjne przybory.