ZASADY WEJŚĆ NA BASEN W NOWYM ROKU SZKOLNYM.

~ 2017-09-01 ~

Zajęcia grupowe.

Rodzice przyprowadzają dzieci do recepcji basenu, gdzie jest lista uczestników zajęć. Pani recepcjonistka 10 minut przed zajęciami wydaje paski osobom z listy i rodzicom, którzy chcą pomóc dzieciom przebrać się w szatni( rodzice muszą przebrać obuwie na klapki – wchodzą do strefy czystej). Rodzice nie wnoszą w recepcji żadnych opłat związanych z umową na naukę pływania w Szkole Pływania Delfinek. Recepcja nie udziela informacji dotyczących tych zajęć. Opiekunowie dzieci po 10 minutach powinni oddać swoje paski w recepcji ( po tym czasie będzie naliczona opłata). Rodzice, którzy chcą wejść na halę basenową winni uiścić w recepcji opłatę za wstęp i przebrać się w strój kąpielowy. Uczestnicy zajęć nie mogą sami wchodzić na halę basenową. Oczekują przed drzwiami pod prysznic. Stamtąd przyjdzie ich odebrać instruktor prowadzący zajęcia. Po oddaniu dzieci instruktorowi rodzice wychodzą poza recepcję. Zajęcia trwają 30 min. (dzieci do lat 3) i 45 minut (pozostali).W czas zajęć wliczony jest czas potrzebny na odebranie dzieci i przejście na miejsce ćwiczeń. 5 minut przed planowym końcem zajęć rodzice wracają do szatni po odbiór dzieci. Najpóźniej 20 minut po planowym zakończeniu zajęć muszą oddać paski w recepcji. Po przekroczeniu tego czasu będzie naliczona opłata, którą należy uiścić w recepcji.

NASZA KADRA

oni nauczą cię pływać
https://www.delfinek-bytow.pl/wp-content/uploads/2022/11/ins1.png
ANNA ŚCIGAŁA
Trener II klasy
https://www.delfinek-bytow.pl/wp-content/uploads/2022/11/ins2.png
JANUSZ ŚCIGAŁA
instruktor
https://www.delfinek-bytow.pl/wp-content/uploads/2022/11/ins3.png
MATEUSZ HERING
instruktor
https://www.delfinek-bytow.pl/wp-content/uploads/2022/11/ins4.png
ŁUKASZ GLINIECKI
instruktor

DLACZEGO WARTO NAS WYBRAĆ

https://www.delfinek-bytow.pl/wp-content/uploads/2022/11/bezpieczenstwoico.png

BEZPIECZEŃSTWO

Powierzonymi nam dziećmi opiekują się z największą troską wykwalifikowani ratownicy, wszystkie przybory posiadają certyfikaty bezpieczeństwa.

https://www.delfinek-bytow.pl/wp-content/uploads/2022/11/kadraico.png

WYKWALIFIKOWANA KADRA

Doświadczeni instruktorzy i trenerzy pływania, nauczyciele wychowania fizycznego, członkowie PSPN, coroczny udział w międzynarodowych szkoleniach

https://www.delfinek-bytow.pl/wp-content/uploads/2022/11/zabawaico.png

NAUKA PRZEZ ZABAWĘ

Nowoczesne metody nauczania. Zabawy ułatwiające naukę pływania i pobudzające rozwój psychoruchowy. Atrakcyjne przybory.